Papara kartı güvenliğe teslim edilir mi?

Kerm_e

Hectopat
Yer
Selanik
Papara kart siparişi verdim fakat tatile gideceğim için evde olmayacağım. Kartım güvenliğe teslim edilir mi?

Papara kart siparişi verdim fakat tatile gideceğim için evde olmayacağım. Kartım güvenliğe teslim edilir mi?

Ben direk alttaki bakkala teslim ettirdim. Zaten kart geldiğinde kartı kullanman için uygulamadan onaylaman gerekiyor kartı.

Benimkini ben dışarıdayken ağabeyim teslim almıştı. Sadece beni arayıp kimliğimin fotoğrafını istedi o kadar. Kuryenize göre değişir.

Papara kart gösterilen tarihden 1-2 hafta sonra anca teslim ediliyor ben ve 2-3 arkadaşım bu durumu yaşadık bence sana gösterilen tarihde eline ulaşmayacakdır.

Benim elime yaklaşık 1 ay içinde ulaştı (15 25 gün arası tam hatırlamıyorum). Sadece T.C. Söylemem yeterli oldu almam için. Seri no imza vs olmadı.

Edit: Yaş 17

Bizim yanda market var aradılar beni markete bırakayım isterseniz dedi adam olur dedim bende marketten aldım. Yeni ben bile demeden adam kendisi teklif etti bana.

Kurye güvenliğe kartı verirse sıkıntı olmaz kart gelince seni arıyorlar zaten güvenliğe vermesini söylemen yeterli

Sözde sana yada veline teslim edilmesi gerekiyor ama ben sipariş verdiğim zaman ismim söylendiğinde evet dedim ve kapıya bırakıp gittiler. Kuryenin isteğine bağlı birşey aslında.

Papara kart gösterilen tarihden 1-2 hafta sonra anca teslim ediliyor ben ve 2-3 arkadaşım bu durumu yaşadık bence sana gösterilen tarihde eline ulaşmayacakdır.
Ben şanslıydım gösterilen tarihin öncesinde teslim aldım.

Ben alalı 2 yılı geçiyor. Değişmiş olabilir ama kimlik kartını verip, form doldurtmuştu kurye. İmza da attım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…