Papara kartı ne?

İnsanları yaşlarıyla yargılayan bir insansınız. Üstelik haksız olduğunuz bir konuda!

Random atmak olsaydı 1 sayfa atardım. Neyse hiçbirşey demeyeceğim sen en son konuyu göz ardı etmiştin hadi git .

Her şey yaştan ibaret olsaydı bu forumdaki her konuya yardım etmeye çalışmazdım. Yaşa bağlayarak kendinizi haklı çıkarmaya çalışmanız çok gülünç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle basit bir soru için konu açılmasına mı üzüleyim, 6 sayfalık yorum olmasına mı üzüleyim bilemedim.

Şöyle basit bir soru için konu açılmasına mı üzüleyim, 6 sayfalık yorum olmasına mı üzüleyim bilemedim.
Hocam güzelce konu yazanlar varda ecmel55 adlı biri gelip insanları aşaladı hatta yaşımıza göre
Her şey yaştan ibaret olsaydı bu forumdaki her konuya yardım etmeye çalışmazdım. Yaşa bağlayarak kendinizi haklı çıkarmaya çalışmanız çok gülünç.

Hocam beni savunduğunuz için teşekkürler

Gerçekten insanları yaşına göre mi yargılıyorsun. O zaman ben 13 yaşındayım haberin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…