Papara kartımı ATM yuttu

Dostlar bugün saat 11:06'da Akbank ATM'sinden 100 TL yatırdım ancak ATM bir anda kapanıp geri açıldı ayrıtten hem kartımı hem paramı yuttu sonra eski haline geri döndü başka birisi ise gelip işlemini bitirip fişini alıp gitti. Papara müşteri hizmetleri ile görüşüp durumu bildirdim ve Black kartımı kalıcı olarak kappatırdım param ise hesabıma yattı ancak kartımı biri ATM içinden alabilirim alsa bir problem olur mu? Ayrıyeten ATM de kartım kalacak m? I ya da imha mı edilecek? Bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa sevinirim iyi günler.

Kart kapandıysa karttan artık bir şey yapamaz. Akbanka durumunuzu bildirin

Hocam aynen öyle yaptım.

Bir de sorum şudur ATM kartı yutunca yapıyor imha mı ediliyor

İçinde kalıyor. Kontrol sırasında çıkarsa şube alıyor.

İçinde kalıyor. Kontrol sırasında çıkarsa şube alıyor.

Ama işte mesela Akbank atmsinde Papara veya başka banka varsa bu kartları geri vermiyorlar sahiplerine. Her banka sadece kendi müşterisine veriyor saçma şekilde.

Benimde İninal'ı yuttu Akbank. Aradım İninal'ı bana Akbank'ı ara dedi, Akbank'ı aradım İninal'ı ara dediler. En son gıcık bir kadın çıktı sinirlendim haliyle sesimi yükselttim bana yapacak bir şey yok sesinizi yükseltemezsiniz dedi. Kahkaha attım o an kapattı suratıma. Arayıp kadını şikayet ettim gereken yapıldı diye bilgilendirme araması yaptılar. Ayrıca parayı attım aldı parayı, kartı verirken yuttu. Kartta 550 lira kaldı. Sanal karta attım. Şimdi çipli İninal kullanıyorum rahat oluyor, en son yapılan ATM'leri kullanıyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı