Papara "kartınız reddedildi" hatası

601.912hmet

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 (Silverstone Kr-03)
Gigabyte Aorus GTX 1080Ti Xtreme
G.Skill Ripjaws V 16+16 3600
MSI B550M PRO-VDH WiFi
Samsung 860 Evo 500 GB SATA 3
Samsung 970 Evo Plus 1 TB NVMe
Thermaltake Smart 700W RGB 80+
Lian Li Lancool 205M Mesh (+2 Aerocool 120 ARGB)

1. Samsung Odyssey G3 27" 165Hz
2. Philips 192E 19.2" 60hz 768p

Logitech Extreme 3D Pro

Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Meslek
Öğrenci
Sabahtan beri gamebillet sitesinden Detroit Become Human almaya çalışıyorum ama her seferinde "kartınız reddedildi" diyor. Sanal kart oluşturup onunla da denedim sonuç aynı. Papara forumda konu açtım fakat üzerinde 1 saatten fazla geçmesine rağmen konu onaylanmadı. Sorunun ne olduğunu anlayamadım ve bu durum sinirlerimi bozuyor, hesabımda yeterli bakiye var.

Sabahtan beri gamebillet sitesinden Detroit Become Human almaya çalışıyorum ama her seferinde "kartınız reddedildi" diyor. Sanal kart oluşturup onunla da denedim sonuç aynı. Papara forumda konu açtım fakat üzerinde 1 saatten fazla geçmesine rağmen konu onaylanmadı. Sorunun ne olduğunu anlayamadım ve bu durum sinirlerimi bozuyor, hesabımda yeterli bakiye var.

Papara, ininal gibi kartlar sitede geçmiyor. 1 ay önce böyle bir şey yoktu yeni gelmiş sanırım.

Ayrıca bir arkadaşım bu konuda iletişime geçmişti şöyle yanıtladılar:

Hello,

Thank you for contacting us. Please do not use a prepaid Card issued in Türkiye (ininal, Papara, ozan ETC.) Because these prepaid cards are being abused by non Türkiye residents due to regional prices. We had no choice but to discountine supporting TR issued prepaid cards temporarily. Debit&Credit cards are working fine.

Kind Regards,
Denis

Gamebillet üzerinden daha önce Papara ile alışveriş yapmıştım. Böyle bir sorunla karşılaşmadım. Gamebillet desteğe yazın.

Papara, ininal gibi kartlar sitede geçmiyor. 1 ay önce böyle bir şey yoktu yeni gelmiş sanırım.

eTail.com.tr'de çökmüş, Epic Games dışı bir yerden bu fiyata alamıyorum şu an. 😒

Ayrıca bir arkadaşım bu konuda iletişime geçmişti şöyle yanıtladılar:

Hello,

Thank you for contacting us. Please do not use a prepaid Card issued in Türkiye (ininal, Papara, ozan ETC.) Because these prepaid cards are being abused by non Türkiye residents due to regional prices. We had no choice but to discountine supporting TR issued prepaid cards temporarily. Debit&credit cards are working fine.

Kind regards,
Denis.

Platiru gibi sitelerde dolar karşılığında TR bakiyeli kart falan satıyorlar. Belki ondan kaynaklı kredi kartı istiyor olabilir.

eTail.com.tr'de çökmüş, Epic Games dışı bir yerden bu fiyata alamıyorum şu an. 😒

ETail'in açılmasını bekleyin. Epic Games'den almayın.

Epic Games'den aldım ve iade etmek zorunda kaldım zaten. Epic Games olayı
1690026326110.png

Epic games pişmanlıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı