Papara metal karta ozel kampanyalar nedir?

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
İnternette bakindim ancak yurt dışında az sayida marka haric farkli bir kampanya goremedim. Farkli kampanyalari bulunuyor mu? İlk ciktigi zaman 1000 lira fazla olsa da şu an pek de yuksek sayilmaz, kampanyayla fiyatini cikariyor mu? Merak ediyorum dogrusu.

Blog içeriğinde güncel Metal Card cashbackleri, "yeni sezonda 17 ülkede, 200'e yakın dünya markasında" olarak belirtilmiş. Metal Card için güncel cashbackleri, alttaki blog içeriğinden kontrol edebilirsiniz.

Fiyatını çıkarıyor mu konusuna gelecek olursak, mevcut cashback programında Türkiye'deki işlemlere özel kampanya şuan için bulunmasada (umarım gelir..) yurt dışı seyahetlerinizde geri ödeme alabileceğiniz birçok marka mevcut. Yani, yurt dışı seyahetleriniz oluyorsa kartın parasını normalden daha kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz. Onun dışında normal cashback programı ile de harcama işlemlerinize göre yine birkaç ayda kartın parasını çıkartabilirsiniz. Cashbackler ile kartın parasını çıkartmak için bir Birikim Hesabı oluşturup cashbacklerinizi o hesabınıza otomatik aktartmanızı tavsiye ederim.

Güncel Metal Card cashback programları: Metal Card ile yurt dışında da harcadıkça anında nakit kazan [Kış Sezonu] | Papara Blog

Fiyatını çıkarıyor mu konusuna gelecek olursak, mevcut cashback programında Türkiye'deki işlemlere özel kampanya şuan için bulunmasada (umarım gelir..) yurt dışı seyahetlerinizde geri ödeme alabileceğiniz birçok marka mevcut. Yani, yurt dışı seyahetleriniz oluyorsa kartın parasını normalden daha kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz.
Teşekkürler bilgilendırme ıcın:)

Geri
Yukarı