Papara nasıldır?

EmirhanTR

Hectopat
Daha fazla  
Yıl olarak 16 yaşıma girmiş bulunmaktayım. İlkten sorumu sorayım. Papara nasıl? Yıllık bir ücret alıyor mu? Para transferinde ücret kesiyor mu? Benim amacım diyeyim param orada kalsın lazım olduğunda internetten ya da marketten bir şey alabilmek. Cevap verenlere teşekkür ederim.

Şuan alabileceğin en iyi kart olabilir. Tam olarak emin değilim ama ne kadar fazla yatırırsanız o kadar kesiyor sanırım belli bir oran var.

Yıl olarak 16 yaşıma girmiş bulunmaktayım. İlkten sorumu sorayım. Papara nasıl? Yıllık bir ücret alıyor mu? Para transferinde ücret kesiyor mu? Benim amacım diyeyim param orada kalsın lazım olduğunda internetten ya da marketten bir şey alabilmek. Cevap verenlere teşekkür ederim.

Yıllık ücret almıyor Akbank'tan yüklerseniz veya para çekerseniz para kesmiyor. Diğer bankalarsan komisyon alıyor bu kadar. Aylık para kesme gibi bir şeyi yok ve kampanyalar var bazı işte Netfix'den üyelik aldınız %25 size geri geliyor casback deniliyor buna.

Papara şu an gayet iyi Black Card önerimdir yıllık ücret almıyor hocam.

Yıllık ücret almıyor para transferinde de ücret kesmiyor güzel kart alabilirsin işine yarar cashback sistemide var zaten biliyorsundur.

Uzun süre Papara üzerinden sanal kart kullandım, uygulamayı indirdikten sonra T.C. kimliğin ile kayıt oluyorsun (Sanırım artık 18 yaşından küçüklerin veli onayı alması lazımmış ama doğruluğundan emin değilim.) sonra istersen fiziksel kart talep ediyor istersen sanal kart kullanabiliyorsun. Fiziksel kart istersen sana 2-6 hafta arasında kargo ile getiriyorlar aktive ettikten sonra normal kart gibi kullanabiliyorsun.
Ama internetten harcama yapacaksan asıl nokta "sanal kart". Uygulamaya kayıt olduktan sonra sanal kartını oluşturup ATM üzerinden kartsız işlem ile para yatırabiliyorsun (Nasıl yapacağın uygulamada yazıyor) Eğer parayı AK Bank üzerinden sanal kartına "kartsız işlem" olarak yatırıyorsan hiçbir kesinti veya ücret yok ancak diğer bankalar ufak miktar kesinti alıyor diye biliyorum.
Aynı zamanda Steam ve Spotify gibi harcamalarında belirli bir sınıra kadar yüzdelik olarak geri ödeme yapıyor yani bir nevi harcamana ortak oluyor.
Kesinti olmayışı, yaş sınırının düşük olması ve "Cashback" sayesinde şu an gençlerin en çok kullandığı kartlardan birisi, tavsiye edilir ve tam senin aradığın şey.
Not: Alternatif olarak Papara yerine "Nays"a da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı