Papara neden güvenli?

277015

Hectopat
Makaleler
3
Ben de ininal kullanıcısıyım ve son zamanlarda Papara'yı daha çok duyuyorum. Arkadaşlarım da kullanmaya başladı. Hiç para kesmiyor ve Netflix, YouTube gibi bazı uygulamaların parasının yarısını ödüyor. Çok saçma. Bu adamlar nereden kazanıyor? Nasıl güveneceğim ve neden hiç ücret kesmeden YouTube, Premium'un yarısını ödüyor?

Ben de ininal kullanıcısıyım ve son zamanlarda Papara'yı daha çok duyuyorum. Arkadaşlarım da kullanmaya başladı. Hiç para kesmiyor ve Netflix, YouTube gibi bazı uygulamaların parasının yarısını ödüyor. Çok saçma. Bu adamlar nereden kazanıyor? Nasıl güveneceğim ve neden hiç ücret kesmeden YouTube, Premium'un yarısını ödüyor?
Sürümden kazanıyor.

Kimi şeylerden komisyon alıyor. MEB gibi yerlerle antlaşmaları var yani güvenilir.

Anlaşmalı yerlerden kazanıyorlar, Bazı yerlerden yapılan alış verişlerde komisyon alıyorlar, en çok kazandıkları kısım ise havuzdaki parayı adamlar işliyorlar ordan fazla gelir geliyor adamlara. Böyle böyle hem komisyon almadan para kazanıyorlar hem de ekstra indirimler oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı