Papara numaramı bilen bir kişi neleri öğrenebilir?

Şahıs T.C. numaranızı öğrenebilir şahsen ben Telegram'dan biriyle tartıştığım zaman al ulan deyip paparamı attım artislenip sonra önüme tcmi atınca şoke oldum.

Şahıs T.C. numaranızı öğrenebilir şahsen ben Telegram'dan biriyle tartıştığım zaman al ulan deyip paparamı attım artislenip sonra önüme tcmi atınca şoke oldum.
T.C. numaranızı bulmak için Papara numaranıza gerek yok. İsteyen herkes ufacık bir araştırma ile ulaşabilir zaten. Sadece TC'niz de değil, adresiniz, telefon numaranız gibi şeyler de şu an ortalıkta. 10-15 yaşında ergenler bile bütün bilgilerinize erişebilir yani an itibariyle.

T.C. Numaranızı bulmak için Papara numaranıza gerek yok. İsteyen herkes ufacık bir araştırma ile ulaşabilir zaten. Sadece T.C.'niz de değil, adresiniz, telefon numaranız gibi şeyler de şu an ortalıkta. 10-15 yaşında ergenler bile bütün bilgilerinize erişebilir yani an itibarıyla.

Ben zaten 2015 yılından belli verilerin sızdırıldığını biliyorum, Papara numarama gerek olmadan her şeyimi bulamaz ad soyadımı bilmediği süreçte veya herhangi bir yerde açık vermediysem, fakat şahıs cidden bayağı büyük ise IP sorgu yapabilir TTNET tanıdık diyeyim siz anlayın fazla bilgi veremem. Fakat güvende değiliz.

Papara da ismin gizliyse adının soyadının baş herfleri.
Gizli değilse adın soyadın.

IBAN'la göndermeye çalışsa bile sadece adının soyadının baş harfi çıkar.
Hiçbir şey yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı