Papara onay maili gelmiyor

aio

Zeptopat
Papara hesabıma giriş yapacağım fakat yeni cihazdan oturum açtım, onay maili gelmesi gerekiyor ama ortada yok.

Hocam biz Papara yetkilileri değiliz, kodunuz 2516234 buyurun diyemeyiz.

Hocam biz Papara yetkilileri değiliz, kodunuz 2516234 buyurun diyemeyiz.

Sizden kodu isteyen kim ki? Gelmesi için ne yapmalıyım diye sordum zaten. Bilmiyorsanız yorumlarınızı kendinize saklayın derim.

@aio müşteri hizmetlerini arayın

Hangi vakitlerde ulaşılabilir durumdalar? Ayrıca bu genel bir problem mi? Son zamanlarda sunucu kaynaklı bir şeyler dönüyor sanırım.

Sizden kodu isteyen kim ki? Gelmesi için ne yapmalıyım diye sordum zaten. Bilmiyorsanız yorumlarınızı kendinize saklayın derim.

Hangi vakitlerde ulaşılabilir durumdalar?
Sizce gelmesi için ne yapmalısınız hocam?

Sizce gelmesi için ne yapmalısınız hocam?

Genel bir problem olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorumdur belki? Tahminen ne zaman düzeleceğini soruyorumdur belki? Desteğe ulaşmasını biz de biliyoruz zaten.

Mail servisinizdeki spam/gereksiz/istenmeyen posta gibi klasörlerede bakın. Belki mail geliyordur ama oralara düştüğü için gözden kaçmış olabilir. Onun dışında farklı bir zaman aralığında tekrar deneyin veya desteği arayın

İfadeler: aio
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…