Papara, yoğunluk sebebiyle kesinti yaşadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış bilgi
Evet arkadaşlar aldığımız haberlere göre herkesin öve öve bitiremediği Papara maalesef dolandırıcılık oyunuymuş. Sahibi hesaplardaki paraları alıp kaçmış.
Haberin daha detaylı hali;
İlerleyen saatlerde ne kadar doğru göreceğiz. Şimdilik benden bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı iptal ettir, yeni kart al.
Tamamdır fitgirl. Cadılar bayramı gelsin hemen alıcam yeni kart, o parayla da Steam'den oyun alacağım.

• Muhteşem
İfadeler: nih
Ben girebiliyorum param da duruyor?

Var zaten. Daha önce ban yedim Twitch' ten ve Amazon' dan. Yine atsınlar, hediyeleri alıyorum sonuçta. Kullanıcı hatası.
Bunun yasal suçları da var, haberin olsun. Sadece o platformlarda yasak değil, içerisinde bulunduğun ülkenin de anayasasında bu yasak ve cezası ban yemekten daha ağır. Başka bir T.C. vatandaşının kredi kartını ondan izinsiz olarak kullanıyorsun. Ortada kullanıcı hatası olması bir şeyi değiştirmiyor.

Tamamdır fitgirl. Cadılar bayramı gelsin hemen alıcam yeni kart, o parayla da Steam'den oyun alacağım.
Para atar mısın ininal'a? 5 TL'lik nakit alcam da.
1.PNG

Bende paparaya geçmek istiyordum (ininal kullanıcısıyım). Ama galia haber yalan.

Kredi kartım yok ki. 14 yaşındayım. Kredi kartı kullanacak yaşa sahip olsaydım bu aptallığı yapmazdım zaten.

Bak kardeşim, bu deneyimsizliğin başına çok iş açar. Bu kadar erken davranmasaydın keşke.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı