Papara tek kullanımlık kart para iadesinde sorun yaratır mı?

Fikop

Hectopat
Bir yemek siparişinde bulundum, siparişim restoran tarafından iptal edilince paramın hesabıma iade edileceğini söylendi. Ancak kart tek kullanımlık ve kullanımdan sonra yok oluyor, bu durum para iadesi konusunda problem yaşamama neden olur mu?

Bir yemek siparişinde bulundum, siparişim restoran tarafından iptal edilince paramın hesabıma iade edileceğini söylendi. Ancak kart tek kullanımlık ve kullanımdan sonra yok oluyor, bu durum para iadesi konusunda problem yaşamama neden olur mu?
Hocam bende tam bilmiyorum kesin cevap değil ama büyük ihtimalle kart kapandıysa hesaba gelebilir yanlış bilgi vermeyeyim siz gene de iyice araştırın.

Eğer ki bir cevap gelmezse aşağıda ki mail adresi üzerinden desteğe sorabilirsiniz. Herhangi bir bilgim yok.

Telefon numarası: 0850 340 0 340
E-posta adresi: [email protected]
Sabah saatlerinde sormayı planlıyorum, şu an canlı desteğin çalışma saatleri içerisinde bulunmadığımız için forumda sorarak önceden bilgi almak istedim

1665775901888.png
Hayalet kart diye aratınca Papara'nın kendi ekibi tarafından verilen cevaba rastladım, dedikleri gibiyse yatıyormuş para.

Geri
Yukarı