Papara, Tosla, Nays ve ininal hariç on ödemeli kart önerisi

Metnopat

Centipat
Daha fazla  
Hocam, Papara veli onayı istiyor ailem yapmam diyor. Tosla hem artik 1 TL ücret almaya başlayacak hem de kampayaları artık yok. Nays da şimdi hesap açarken veli onayi istiyor ailem yapmıyor. ininal da ATM’de çok komisyon kesiyor ve 2 TL kullanim ücreti var. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam, Papara veli onayı istiyor ailem yapmam diyor. Tosla hem artik 1 TL ücret almaya başlayacak hem de kampayaları artık yok. Nays da şimdi hesap açarken veli onayi istiyor ailem yapmıyor. İninal da ATM'de çok komisyon kesiyor ve 2 TL kullanim ücreti var. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam maalesef Papara şimdilerde onay istiyor aldığım zamanda yoktu ama bunlar dışında adamakıllı ön ödemeli kart yok tek çare velinizle banka hesabı açmanız.

18 yaş altı banka hesabı derdim ama veli izni gerekiyor.
O yüzden ininal ya da Tosla kullanmanız gerek. Bence Tosla kullanın 1₺ kesmesi çok da büyük bir sorun oluşturmaz.

@Metnopat Yani Ininal'de kullanılabilir. Aylık para kesmesi ve ATM ücreti sorun değilse kullanabilirsiniz.

Kampanyaları boldur. Uygulama içinden oyun kodu, fatura ödeme, bağış yapma kısımları da var. Ayrıca internet alışverişleri için sanal kart da oluşturabilirsiniz. Daha bir sürü özellik var ama kullanarak keşfedebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı