Papara, veli onayı olmasına rağmen onay istiyor

korneyaaa

Femtopat
Daha fazla  
Papara hesabıma veli olarak annemi tanımladım, annemin hesabından onay verdim ve velinden onay aldık bildirimi geldi. Fakat şu an hesabıma para yüklemek istediğimde, para göndermek istediğimde, para çekmek istediğimde veli tanımlaman gerekli diyor ve T.C. İle telefon no istiyor ikisini de yazdıktan sonra devama basınca veli zaten tanımlı diyor. Hesabımda para var fakat kullanamıyorum. Bu parayı bir şekilde başka bir hesaba aktarabilir miyim veya bu sorundan kurtulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara hesabıma veli olarak annemi tanımladım, annemin hesabından onay verdim ve velinden onay aldık bildirimi geldi. Fakat şu an hesabıma para yüklemek istediğimde, para göndermek istediğimde, para çekmek istediğimde veli tanımlaman gerekli diyor ve T.C. İle telefon no istiyor ikisini de yazdıktan sonra devama basınca veli zaten tanımlı diyor. Hesabımda para var fakat kullanamıyorum. Bu parayı bir şekilde başka bir hesaba aktarabilir miyim veya bu sorundan kurtulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Baban ile dene

Muhtemel babanında onayını istiyor. Ben bu veli onayı gelmeden önce açmıştım.
Önce müşteri hizmetlerini ara. Olmazsa
Babandan Papara hesabı açıp onay verdikten sonra tekrar dene.

Hesabını onaylayan velin kendi Papara hesabına giriş yaptığında ana ekranında onay isteği ile karşılaşıyor mu? Karşılaşmıyorsa bu durumu Papara'nın kullanıcı destek merkezine mail veya telefon yoluyla danışmanız daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı