Papara'da hangi kartı almalıyım?

Acilse Lite, beklerim diyorsanız Black. Yalnız Black bana 1 ay oldu gelmedi. AGT Kurye gibi lanet bir firma sağ olsun...

Hocam bana 10 günde geldi ama ilden ile değişir elbette.
Ben istanbuldayım bana kuryeyle verdiler ilki 7 hafta sürdü (müşteri hizmetlerine şikayette bulunmama rağmen) diğerinde de yine kurye getirdi o da 20-25 gün bekletti.
Acilse Lite, beklerim diyorsanız Black. Yalnız Black bana 1 ay oldu gelmedi. AGT Kurye gibi lanet bir firma sağ olsun...
AGT kadar leş ve ulaşılmaz firma yok. Papara'nın müşteri hizmetlerine mail atın en azından 1 hafta kısalır size gelme süresi.

Ben istanbuldayım bana kuryeyle verdiler ilki 7 hafta sürdü (müşteri hizmetlerine şikayette bulunmama rağmen) diğerinde de yine kurye getirdi o da 20-25 gün bekletti.

Bende Düzce'liyim, İstanbul arasında 3 saatlik yol var, beklerim hemen olmasına gerek yok benim için.

Dostlarım ufak soru için konu açmak istemedim bir sorum olacaktı. Sanal kart ile bana ait olmayan banka hesabına para atabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…