Papara'da veli onaylı hesapta herhangi bir kısıtlama olur mu?

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Papara kart alacağım fakat diğer bankalar gibi (Akbank, Ziraat) veli onayı ile açılan hesaplarda olan kısıtlamalar Papara'da da olur mu? Yani para gönderememe veya para alamama gibi kısıtlamalar olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Diye biliyorum.

18 yaş altı veli onaylı hesapta sözleşmeli hesap olmadığı için şöyle ki:
1- Diğer bankalardan para alabiliyorsunuz ama diğer bankalara para gönderemiyorsunuz,
2- Bankamatiklerden para çekemiyorsunuz.
Yani para içerde kalıyor ve ne transfer yapabiliyorsunuz ne de bankamatikten çekebiliyorsunuz.

18 yaş altı veli onaylı hesapta sözleşmeli hesap olmadığı için şöyle ki:
1- Diğer bankalardan para alabiliyorsunuz ama diğer bankalara para gönderemiyorsunuz,
2- Bankamatiklerden para çekemiyorsunuz.
Yani para içerde kalıyor ve ne transfer yapabiliyorsunuz ne de bankamatikten çekebiliyorsunuz.
Bildiğim kadarıyla Papara Black kart alırsak hesap sözleşmeli oluyor. Eğer böyle olursa ve veli onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçersem tüm işlemleri gerçekleştirebiliyor muyum?

Bildiğim kadarıyla Papara Black kart alırsak hesap sözleşmeli oluyor. Eğer böyle olursa ve veli onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçersem tüm işlemleri gerçekleştirebiliyor muyum?
Bende de Papara kart var ve dediğim işlemleri yapamıyorum, yapmaya çalışınca sözleşmeli hesaba sahip olmalısınız diyor. Bunun için müşteri hizmetlerini aradığımda sözleşmeli hesap sadece 18 yaş üstü için olduğunu söylediler ama yine de müşteri hizmetlerini arayıp tamamen bilgi sahibi olabilirsin.

Hocam black rose almond teal gray kartlardan birine sahip olsanız bile sözleşmeli hesaba geçemiyorsunuz

Hocam az önce paparadan detaylı bilgi aldım
Velinizin papara hesabı sözleşmeli olursa sizin hesabinizda sözleşmeli geçer

Son düzenleme:

Geri
Yukarı