Papara'dan Huawei P Smart S'e bildirim gelmiyor

yasolingo

Decapat
Daha fazla  
Huawei P Smart s 2020 model telefonuma bildirim gelmiyor. Uygulama APK değil. Çözümü var mıdır?

Huawei P Smart s 2020 model telefonuma bildirim gelmiyor. Uygulama APK değil. Çözümü var mıdır?
Uygulamanın bildirim ayarlarından bütün bildirimlerin aktif halde olduğundan emin ol.
Eğer task killer gibi uygulamaların arka planda çalışmasını engelleyen bi program kullanıyorsan kaldır

Uygulamanın bildirim ayarlarından bütün bildirimlerin aktif halde olduğundan emin ol.
Eğer task Killer gibi uygulamaların arka planda çalışmasını engelleyen bir program kullanıyorsan kaldır.

Hiçbir şey kullanmıyorum+bütün bildirimler aktif durumda.

Hiçbir şey kullanmıyorum+bütün bildirimler aktif durumda.
o halde yazılımsal bir problem olabilir uygulamayı silip yüklemeyi dene ayrıca 2 3 gündür papara uygulamasında ben de bağlantı hataları gibi sorunlar yaşamaktayım belki sunuculardaki bir problemden dolayıdır beklerseniz düzelebilir

Yok hiçbir zaman bildirim gelmedi herhalde Huawei yazılımından kaynaklı yapacak bir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…