Çözüldü Papara'ya bankadan para atılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görkem Ertopcu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben lisede bir stajyerim. Maaşımı Papara'ya yatırmalarını istesem sorunsuz bir şekilde para yatar mı? Yapı Kredi'den Papara'ya para atılır mı?

Çözüm
Merhaba ben lisede bir stajyerim. Maaşımı Papara'ya yatırmalarını istesem sorunsuz bir şekilde para yatar mı? Yapı Kredi'den Papara'ya para atılır mı?
Papara'ya kendi adınıza olan banka hesabından para aktarabiliyorsunuz. Ya da herhangi birinin adına olan bir banka kartı ile %2 komisyonla para aktarabilirsiniz.
Hocam anneniz ve abiniz hangi bankayı kullanıyor? Yanlış bilgi verdiğim falan yok daha önce bir arkadaşımdan garanti hesabından benim papara hesabıma para yollamasını istemiştim ve para arkadaşıma geri dönmüştü. Papara'nın internet sitesinde de bunun mümkün olmadığı açıkça belirtiliyor.
Hesaptan para yollamaktan bahsetmiyorum, Papara üzerinden yatırma kısmına girerek banka kartı ile yatırma seçeneğiyle para yatırabiliyorsunuz. Kendi adınıza olmayan banka hesabından para atamıyorsunuz zaten. Vakıfbank, PTT Bank ve Tosla kart ile para yatırmayı denedim hepsinde %2'lik bir kesinti ile yatırılabiliyor.

Hesaptan para yollamaktan bahsetmiyorum, Papara üzerinden yatırma kısmına girerek banka kartı ile yatırma seçeneğiyle para yatırabiliyorsunuz. Kendi adınıza olmayan banka hesabından para atamıyorsunuz zaten. Vakıfbank, PTT Bank ve Tosla kart ile para yatırmayı denedim hepsinde %2'lik bir kesinti ile yatırılabiliyor.
@Görkem Ertopcu Arkadaşım kendi hesabından kendisine para atmayacak patronu onun hesabına başka bir hesaptan para atacak haliyle eğer iş yeri papara kullanmıyorsa Görkem arkadaşımız papara kullanamaz. Burada uzatılacak ne var yanlış bilgi tam olarak nerede?

@Görkem Ertopcu Arkadaşım kendi hesabından kendisine para atmayacak patronu onun hesabına başka bir hesaptan para atacak haliyle eğer iş yeri papara kullanmıyorsa Görkem arkadaşımız papara kullanamaz. Burada uzatılacak ne var yanlış bilgi tam olarak nerede?
Patronu başka bir banka hesabına parayı atarsa o hesabın kartı ile Papara'ya parayı yükleyebilir.

Patronu başka bir banka hesabına parayı atarsa o hesabın kartı ile Papara'ya parayı yükleyebilir.

Tamam da bunun için gene bir banka kartına ihtiyacı var sonuç olarak patron bir banka hesabına parayı yükleyecek Papara'ya değil. Eğer istenirse Papara'ya geçirilebilecek bir para ama direkt olarak Papara'ya yatırılamaz. Anlaşılmaz bir tarafı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı