Papara'ya para nasıl yollanır?

ALFA CREW

Hectopat
Daha fazla  
Bana para yollarken biri nasıl yollayacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara Black Card'ı almalısın.

Birisi sana para yollarken de, "Papara Hesap Numarası" yazan numarayı ona göndereceksin ve o da parayı, o numaraya aktaracak.

Papara Hesap Numarasını siteden görebilirsin fakat sitesini önermiyorum. Papara mobil uygulamasını indirip, aradığınız her özelliği orada bulabilirsiniz.

Uygulamadan para göndere basıp Papara numaranızı girecek veya telefon numaranız varsa rehberden seçip yollayabilir.

Papara'nın iban'ını yazıp, açıklama kısmına ise referans numaranı yazacak. Papara kontrol edip, hesabına yönlendirecek parayı.

Kart numarası son kullanma tarihi ve ccv kodunu kodunu girerek alışveriş yapabilirsin normal kredi kartlarında olduğu gibi. Kart olarak Black Card alabilirsin en iyisi o bende kullanıyorum 1 yıldır. Ve biri sana para göndermek istiyorsa gönderecek kişi de Papara kullanması lazım şu anlık Papara'ya sadece Papara'dan para gönderiliyor. Ama yakında bu değişecek IBAN sistemi gelecek çünkü ininal Tosla Papara gibi kuruluşlara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…