Papara'yla İddaa oynanır mı?

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, on ödemeli kart diye olmaz diyenler var. Bayi 1 km uzaklıkta gitmeye üşeniyorum. Elimde de 10 numara maçlar var. Telefondan hemen oynayayım, maçları izleyeyim diyorum. Önerdiğiniz site var mı, Papara geçerli olan? Hadi Papara geçsin bu parayı yatirdigimda, cektigimde ceza gelir mi? (16 yaşındayım.)

Merhaba, on ödemeli kart diye olmaz diyenler var. Bayi 1 km uzaklıkta gitmeye üşeniyorum. Elimde de 10 numara maçlar var. Telefondan hemen oynayayım, maçları izleyeyim diyorum. Önerdiğiniz site var mı, Papara geçerli olan? Hadi Papara geçsin bu parayı yatirdigimda, cektigimde ceza gelir mi? (16 yaşındayım.)

Cezası var hocam. Bayiye gitmeye üşeniyorum diyorsun da 16 yaşında İddia oynamana izin veriyorlar mı? Ben 19 olmama rağmen hala kimlik soruyorlar.

Cezası var hocam. Bayiye gitmeye üşeniyorum diyorsun da 16 yaşında İddia oynamana izin veriyorlar mı? Ben 19 olmama rağmen hala kimlik soruyorlar.
Veriyorlar. 2 günde 1k kazanıp 650 sini elleriyle geri verdi ark. Ben de 500 TL ile girdim 180 aldım 100 aldım cart curt derken aldıklarımı da verdim. Cebimden 500 falan gitti yane. Analizciler cart curtlarin maçlarına bakıyorum. Gaza geldim. 1 haftadır önünden bile geçmiyorum ama icim içimi yiyiyor.

13-16 aralaginda çok kişi gördüm oynayan. Adamın para umrunda. Yaş falan umrunda değil. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı