Papers, Please Türkçe yama

Makaleler
5
Yer
UAE
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: İ7 11.Nesil / Nvidia GeForce RTX 3060 Ventus 2X 12GB VRAM / 16 GB RAM / 512 GB SSD + 1 TB HDD /
Meslek
Öğrencilik
Papers, Please için Türkçe yama nereden bulurum? Güvenli bir yer biliyor musunuz? @EZİC AJANI Profilin oyuna benzediği için etiketledim belki alakan vardır.

Son düzenleme:

Ben bu siteden indirerek kurdum çoğu kişi güvenilir dedi.

Ben bu siteden indirerek kurdum çoğu kişi güvenilir dedi.
Nasıl kuracağım?
Nasıl kuracağım?

Nasıl kuracağım?

Nasıl kuracağım?

Steam kütüphanede oyuna sağ tık yap yönet kısmından yerel dosyalara göz at seçeneğine tıkla açılan klasörde loc kalasörüne gir indirdiğin RAR dosyasını içine at ve oyunu aç. Artık oyun Türkçe olarak açılacak.

Nasıl kuracağım?
İndirilen zip dosyasını

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\PapersPlease\loc

klasörüne attığınızda yama kurulmuş olacaktır. Oyuna girip seçeneklerden Türkçe’yi seçmeniz yeterlidir.

Hocam kusura bakmayın uzun zamandır yoktum görmemişim.
Arkadaşlar bilgiyi vermiş zaten, eğer oyun hakkında başka bir sorununuz olursa beni etiketlerseniz sevinirim.
Hocam rica etsem Discord'unuzu alabilir miyim? Oyun ile alakalı. @EZİC AJANI

Hocam rica etsem Discord'unuzu alabilir miyim? Oyun ile alakalı. @EZİC AJANI

Hocam maalesef DC kullanmıyorum. Kullansam da isim vermek yasaktı sanırım, öyle hatırlıyorum.
Siz bir sorunuz olduğu zaman konu açıp beni etiketlerseniz ben size seve seve yardımcı olurum 🙂

Hocam maalesef DC kullanmıyorum. Kullansam da isim vermek yasaktı sanırım, öyle hatırlıyorum.
Siz bir sorunuz olduğu zaman konu açıp beni etiketlerseniz ben size seve seve yardımcı olurum 🙂
Sitede çok reklam varda Drive'a yükleyip atabilir misiniz diyecektim. Ama boşverin.

Geri
Yukarı