Para en kötü nasıl harcanır?

Keremyzc54

Centipat
Yer
Sakarya, Adapazarı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
// I3-13100F // GİGABYTE H610 M // MSİ VENTUS RTX 3060Tİ 8GB // CORSAİR VENGEANCE LPX 16GB // 480 SSD // CORSAIR CV550 // BLUEFORCE ULTİMATE KASA //
Arkadaşlar merhaba 2 3ay önce yeni bir ekran kartı almıştım 8pin güç girişi vardı takarken güç kaynağının ekran kartı kablosunu kopardım ve o mükemmel aklımla yeni bir güç kaynağına 1100 1200TL vermek yerine 3000TL'ye güç girişi olmayan bir ekran kartı aldım ve 1 hafta önce güç kaynağı tamamen bozuldu ve onunda yenisine 800TL vereceğim yarın bu anımı nasıl unutabilirim?

Arkadaşlar merhaba 2 3ay önce yeni bir ekran kartı almıştım 8pin güç girişi vardı takarken güç kaynağının ekran kartı kablosunu kopardım ve o mükemmel aklımla yeni bir güç kaynağına 1100 1200TL vermek yerine 3000TL'ye güç girişi olmayan bir ekran kartı aldım ve 1 hafta önce güç kaynağı tamamen bozuldu ve onunda yenisine 800TL vereceğim yarın bu anımı nasıl unutabilirim?

1 tane daha ekran kartı al stresin gider.

Geçmiş olsun dostum. Böyle talihsiz saçma olaylar insanı üzüyor cidden ama olabiliyor da. Teknolojik aletlerle uğraşırken dikkatli olmak önemliymiş diye ders çıkarıp devam etmek lazım 🥲

Geri
Yukarı