Steam Para iadesi hesaba geçmedi

• Konuyu başlatan Xorto
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 241

Xorto

Hectopat
Daha fazla  
Steam'den Need for Speed Unbound almıştım. Epic Games'te daha ucuz olduğu için Steam'de iade talebi yaptım ama Steam paramı vermedi. İade edilmiş olarak gözüküyor ama kartta para yok. İadenin kabulünü fark etmem 8 günde oldu. Para birimi dolar olduğu için mi para gelmedi?

Ekran Görüntüsü (12).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den Need for Speed Unbound almıştım. Epic Games'te daha ucuz olduğu için Steam'de iade talebi yaptım ama Steam paramı vermedi. İade edilmiş olarak gözüküyor ama kartta para yok. İadenin kabulünü fark etmem 8 günde oldu. Para birimi dolar olduğu için mi para gelmedi?

Eki Görüntüle 2075748

2 ila 14 gün içerisinde paranız yatar yatmaz ise bankanızla ve Steam ile görüşmeniz gerekebilir.

Bankaya göre iade süreci değişiyor. Şu an iş Steam'den çıkmış bankaya geçmiş 1 ila 2 hafta içinde hesabınıza para geçer.

Eki Görüntüle 2075748
kanka bekle biraz olmassada artık para iadem gelmedi diye valveye mesaj atarsın

Yalnız ''Satın alım geri ödendi'' diye gözüküyor. Bende ''İademi alamadım'' seçeneğine tıkladım. Sanırsam beklemem gerek. Bu arada Tosla kart kullanıyorum.
2 ila 14 gün içerisinde paranız yatar yatmaz ise bankanızla ve Steam ile görüşmeniz gerekebilir.

Bankaya göre iade süreci değişiyor. Şu an iş Steam'den çıkmış bankaya geçmiş 1 ila 2 hafta içinde hesabınıza para geçer.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    378,8 KB · Görüntüleme: 13
Ben ziraatten alıp iade etmiştim 24 Aralıktta hala bekliyorum. Herhalde 1 ay sonra filan gelecek şikayetim vara yazdım otomatik mesaj attılar sonra itiraza başvurun dediler. Şikayetim vara yaz.

Geri
Yukarı