Para sayma makinesi önerisi

Muhammed_Yusuf

Decapat
Daha fazla  
Selam,
Babam hayvancılık yapıyor ve kurban için bir para sayma makinesi gerekli bu işten anlayan varsa yardımcı olabilir mi? İstediğimiz özellikler; parayı adet değil miktar olarak sayabilsin sahte parayı ayırt edebilsin güvenilir olsun fiyatı daha uygun bir şey olsun. Yardımcı olursanız sevinirim :D

250lik besleme haznesi işinizi görür ise alınız hocam. Zaten beğenmez veya bir sorun ile karşılaşır iseniz iade etmeniz mümkün. Fakat aklımda bir soru var. 500lük banknot çıkar ise bunlarla tanımlı olmayacak haliyle. Sonradan servise yollayıp mı tanımlatırsınız yoksa yeni model mi almanız gerekiyor hiç bir fikrim yok.

250'lik besleme haznesi işinizi görür ise alınız hocam. Zaten beğenmez veya bir sorun ile karşılaşır iseniz iade etmeniz mümkün. Fakat aklımda bir soru var. 500'lük banknot çıkar ise bunlarla tanımlı olmayacak haliyle. Sonradan servise yollayıp mı tanımlatırsınız yoksa yeni model mi almanız gerekiyor hiçbir fikrim yok.

500 banknot görürsek artık şansımıza :D ama sanırım o halkın elinde bulunmayabilirmiş eğer olurda karşılaşırsak onu da elle sayarız ama pek zannetmiyorum. Önerdiğiniz Muhlen Pro Hunter PH9500 stoklarda yok sanırım bulamadım
500 banknot için bir tane daha makine var o adet sayıyor onu kullanırız artık

500 banknot görürsek artık şansımıza :D ama sanırım o halkın elinde bulunmayabilirmiş eğer olurda karşılaşırsak onu da elle sayarız ama pek zannetmiyorum. Önerdiğiniz Muhlen Pro Hunter PH9500 stoklarda yok sanırım bulamadım
500 banknot için bir tane daha makine var o adet sayıyor onu kullanırız artık
Adet sayanlara çok itimat etmemek gerek. Sahte vesaire çıkabilir hocam dikkat!

Geri
Yukarı