Param Güvende ile iade sırasında telefon sahibi dava açacağını söyledi

Korkuyorum açıkcası çünkü kendisi ayıplı mal sattı ve gmail hesabımı kaldırmayı unuttum telefondan
Hemen şifrenizi değiştirin. Bu arkadaşı da şikayet edin.

Tam olarak anlatamadım. Adam benim gmail hesabım olduğundan dolayı dava açacağını söylüyor.
Ben de başta gmail adresiniz sadece yazılı olarak o arkadaşta var sandım. Direkt gmail hesabınızın girişli olduğunu şimdi anladım.

Hemen şifrenizi değiştirin. Bu arkadaşı da şikayet edin.

Ben de başta gmail adresiniz sadece yazılı olarak o arkadaşta var sandım. Direkt gmail hesabınızın girişli olduğunu şimdi anladım.
Gmail hesabını telefonu aldığım zaman yeni oluşturdum kullanıcı adı ve şifreyi uydurdum kafamdan şuan hatırlamıyorum.

Hocam bu şeye benzemiyor mu, AirFryer aldım patatesleri hiç güzel pişirmiyor, elektrik kesinti yaşıyorum diye iade ettim. Satıcı da prize takmışsınız dava ederim demiş.
Android telefonlarda zaten illa gmail girmek zorundasınız play store vs için.
Cevap vermekle uğraşmayın. Şikayet edebilirsiniz ama uğraşırsınız. Onun dışında size hiçbirşey yapamaz. İade etme hakkını sunan Paramgüvende. Onu şikayet edebilir çok şikayeti varsa. İyi günler dilerim.

Telefonu alınca yeni hesap oluşturdum kullanıcı adı ve şifreyi salladım direkt.
Sorun olacağını sanmıyorum. Sizin adınızı ve soyadınızı bilen herkes istese zaten sizin adınıza mail açabilir. Bir sorun olursa zaten sizden kaynaklanmadığı anlaşılır.

Geri
Yukarı