Pardus güvenilir mi?

Pardus'u beğenmedim. Windows 10'a geçmek istedim zorla birkaç video izleyip Windows 10'a geri döndüm, hiç kullanışlı değil fakat sistemi rahatlattığı doğru.

Hocam Linux Mint kullanmayı deneyin. Masaüstü kullanımı için daha uygun o.

Pardus'u beğenmedim. Windows 10'a geçmek istedim zorla birkaç video izleyip Windows 10'a geri döndüm, hiç kullanışlı değil fakat sistemi rahatlattığı doğru.
Kullanis mevzulari zamanla oturuyor, aliskanliklar.

Tavsiyem Xubuntu ya da Linux Mint xfce.

Eylül ayının sonuna kadar Pardus 23 çıkmış olacak. Yani daha güncel bir kernel ve daha stabil sürüm olacaktır. Gnome versiyonunu kullanırsanız daha göze hitap eden hem de daha işlevsel bir masaüstü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çıktı bile;

Çıktı bile;

Evet. Resmi Pardus sürüm takviminde 3. çeyrek olarak öngörülüyordu. Nitekim bu da en geç Eylül ayı sonunda yayınlanmış olacak olması demekti. Öngürülen süre içinde de bugün itibariyle yayınlamışlar. Hayırlı olsun.

Güvenilir tabii de diğer Linux dağıtımları duruken Pardus kullanılır mı bilmiyorum.Çoğu desteği yok ve kurumsal firmalar için yapılmış bir işletim sistemi.

Son düzenleme:
Güvenilir tabii de Linux duruken Pardus kullanılır mı bilmiyorum. Çoğu desteği yok ve kurumsal firmalar için yapılmış bir işletim sistemi.

Pardus Linux tabanlı değil miydi?

Eylül ayının sonuna kadar Pardus 23 çıkmış olacak. Yani daha güncel bir kernel ve daha stabil sürüm olacaktır. GNOME versiyonunu kullanırsanız daha göze hitap eden hem de daha işlevsel bir masaüstü deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bende Xfce sürümünü indirdim ondan beğenmemiştim belki tekrar geri dönerim :D

Pardus Linux tabanlı değil miydi?

Evet. Yanlış değilsem 2012 de çekirdeğini aldı.

Geri
Yukarı