Parler, yeni popüler sosyal medya olabilir mi?

EKAloji

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bildiğiniz gibi eski ABD başkanı Trump, Parler kullanmaya başladı ve Parler sunucuları çöktü. Sizce Parler yeni sosyal medya olabilir mi?

En geç üç yıl içinde Instagram'da, Facebook gibi eskide kalacak, yeni bir sosyal medya çıkacak buna eminim ama bu bence Parler olmayacak. Ben genede Parler hesabı oluşturdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğiniz gibi eski ABD başkanı Trump, Parler kullanmaya başladı ve Parler sunucuları çöktü. Sizce Parler yeni sosyal medya olabilir mi?

En geç üç yıl içinde Instagram'da, Facebook gibi eskide kalacak, yeni bir sosyal medya çıkacak buna eminim ama bu bence Parler olmayacak. Ben genede Parler hesabı oluşturdum.
Yinede hesap oluşturalım sonra en old biziz deriz.

Bildiğiniz gibi eski ABD başkanı trump, parler kullanmaya başladı ve parler sunucuları çöktü. Sizce parler yeni sosyal medya olabilir mi?

En geç üç yıl içinde Instagram'da, Facebook gibi eskide kalacak, yeni bir sosyal medya çıkacak buna eminim ama bu bence parler olmayacak. Ben genede parler hesabı oluşturdum.

Instagram kullanmayı bıraktım bir 4 5 ay önce hesabı kapattım o kadar sıkmıştı ki artık hep aynı şeyler yeni bir sosyal medya uygulaması çıktığında uygulamanın daha farklı özelliklerle çıkmasını beklerim bir kere şu story şeyini kaldırsınlar her uygulamada aynısı ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı