Parmakla termal macun sürülür mü?

Termal macunu sürdüm. İşlemci şimdi daha kötü. 100 dereceye çıktı. Sonra bütün macunu sildim ortasına biraz sıktım ve yaymadan kapattım. Ama şu işlemci fanının vidalarını yerine oturtmak o kadar zor ki hepsini takamadım yoksa anakart kırılacaktı. Yarın bakacağım ne olacak diye.
Taşırdıysanız macunu normaldir ortasına küçük fındık kadar sürüp yaymanız gerek kart gibi bi şeyle

Olur.

Geçen gün ben öyle yaptım şu an işlemcim 35 derecelerde geziyor.

Cooler Master'ın bir kartı vardı. Termal macunun yanında göndermişlerdi. Bir türlü beceremedim ben de parmakla daha güzel sürdüm.

Çok fazla çıtkırıldım olmaya gerek yok.

O olmaz diyen kişilere ithafen: Ya buradaki insanların bilgisayarını pire ısırsa gelip buraya konu açıyorlar. Ya bu kadar da olunmaz.

Olmaz diyen kişilere diyorum niye olmaz? Hele biri yazsın niye olmamazmış parmak ile sürümek?
İyi de 35 derece boşta normal bu havalarda?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olur.

Geçen gün ben öyle yaptım şu an işlemcim 35 derecelerde geziyor.

Cooler Master'ın bir kartı vardı. Termal macunun yanında göndermişlerdi. Bir türlü beceremedim ben de parmakla daha güzel sürdüm.

Çok fazla çıtkırıldım olmaya gerek yok.

O olmaz diyen kişilere ithafen: Ya buradaki insanların bilgisayarını pire ısırsa gelip buraya konu açıyorlar. Ya bu kadar da olunmaz.

Olmaz diyen kişilere diyorum niye olmaz? Hele biri yazsın niye olmamazmış parmak ile sürümek?
Bir sıkıntı olmaz anlaminda söyledim.
Termal macunu sürdüm. İşlemci şimdi daha kötü. 100 dereceye çıktı. Sonra bütün macunu sildim ortasına biraz sıktım ve yaymadan kapattım. Ama şu işlemci fanının vidalarını yerine oturtmak o kadar zor ki hepsini takamadım yoksa anakart kırılacaktı. Yarın bakacağım ne olacak diye.
İntel işlemci büyük ihtimal çengel sistemi var onlarda ilk başta işkence olsa da sonra mantiğini anliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı