Pasaporttan pasaporta IMEI aktarma ya da pasaporttan IMEI silme mümkün mü?

swech08

Picopat
Daha fazla  
Ben Bulgaristan'dan iPhone 14 marka bir telefon aldım. Fakat IMEI numarasını Almanya'daki birinin pasaportuna işlettirdik. Fakat Almanya'daki akrabamın e-Devlet hesabı bulunmamakta ve e-Devlet hesabı açmak da istemiyor. Bu yüzden onun pasaportundan IMEI numarasını silmek veya pasaporttan pasaporta IMEI aktarmak istiyorum. Mümkün mü?

Cihazın kaydını yaptınız mı? Kayıt yaptıysanız süresi dolana kadar aktaramazsınız.

pasaporta işettirdik fakat e-devletten hiç bir işlem yapmadık yani türkiyeye kayıtlı değil şu anda
sadece pasaporta imei numarasını işlettirdik

Cihazın kaydını yaptınız mı? Kayıt yaptıysanız süresi dolana kadar aktaramazsınız.
pasaporta işettirdik fakat e-devletten hiç bir işlem yapmadık yani türkiyeye kayıtlı değil şu anda
sadece pasaporta imei numarasını işlettirdik

yani resmi olarak kayıtlı değil pasaport ile e-devletten herhangi bir eşleştirme yaptırmadık sadece pasaportta imei numarası kayıtlı onu ya o pasaporttan silmek yada başka bir pasaporta aktarmak istiyoruz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…