Passengers'ın Devamı Gelmeli mi?

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Arkadaşlar filmi 2 kere bitirdim ama çok güzel film. Filmin güzelliğini konuşmaya gelmediniz ama sizde de soruyum dedim sizce 2. film gelmeli mi? Hani dünyadaki yaşamlarını, yani öncesini de anlatabilir illa gelecek olacak diye bir şey yok sonuçta X-Men'de öyle yapıyor. Çok üzüldüğüm bir nokta var ama şimdi filmi izlemeyenler okumasın spoiler'e girebilir. Hani 88 yıl geçmiş neden son hallerini göstermiyorsun diye bir soruyor insan ve içten içe üzülüyor. Yani en azından çocukları bari olamaz mıymış? Aurora'nın yazdığı kitabı bari okusaymışız çok güzel olacakmış.
Ama işte psikolojim bozulacak o kadar taktım kafaya ya anlayın beni sizce gelmeli mi?

Bence filmde geçmiş çok eksikti. Eğer şöyle geçmişi de ele alan devam filmi çıksa tadından yenmez.
Hortlatıyorum ama ben de 2 kez bitirdim, iksinde de 2 gün etkisinden çıkamadım. Çok güzel ve beğendiğim yapım. Çok film izleyen birisi değilim ama harbiden olmuş. Film beni bayağı etkiledi. Özellikle de son sahneler, mürettabatın uyandığı sahneden sonra bir 2 saat daha devam etmeliydi bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de gelmeli, ben 2 oyuncuyu da başarılı buluyorum ve çok yakışıyorlar. Sonu dediğim gibi sürpriz gitti pek detaya girmediler. 2.filmde son sahnenin açığını kapatmak için geçen süreci anlatabilirler. Bir üçleme olarak devam edebilir.

Çok film izleyen biri değilim ve şu ana kadar izlediğim en güzel filmdi 2 ve 3. bölümleri de gelse çok güzel olur bende 3 defa bitirdim ve yaklaşık 1-2 hafta etkisinden çıkamadım her gün izlemek istedim ayrıca son bir ve yarım saat çok etkiledi yani öyle bitmemeliydi yıl 2021 hala ses soluk yok bence devamı gelmez Jim'in o ölüp dirildiği yer ve Aurora'nın ağladığı sahneler falan çok etkileyiciydi.

Geri
Yukarı