Çözüldü Passolig gelmeden maça girilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oscar Piastri

Decapat
Arkadaşlar babamla beraber 11 Haziran günü Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir FK ZTK finaline gideceğiz Passolig elimize ulaşmadan mobilden bilet alıp QR kod ile giriş yapabilir miyiz? Yarın 14:00'da biletler satışa sunulacak.

Çözüm

Passolig Kartım henüz tarafıma ulaşmadı, maça girebilir miyim?

En az bir adet sonuçlandırılmış Passolig Kartı başvurunuz varsa ancak kartınız henüz size teslim edilmemiş ise Passo Mobil uygulamamızdaki Maça Gir bölümünden giriş yapabilirsiniz ya da stadyum gişelerinden Passolig Tek Girişlik Pass Kart temin edebilirsiniz.

En az bir adet sonuçlandırılmış Passolig Kartı başvurunuz varsa ancak kartınız henüz size teslim edilmemiş ise Passo Mobil uygulamamızdaki Maça Gir bölümünden giriş yapabilirsiniz ya da stadyum gişelerinden Passolig Tek Girişlik Pass Kart temin edebilirsiniz.

Çözüm

bu tek girişlik passocard için başvurmak lazımmı passo card'a ?

Yeni konular

Geri
Yukarı