Paten almak istiyorum ama biraz tedirginim

Ali52521

Hectopat
Paten almak istiyorum ama bizim buralardaki yollar büyükşehirlerdeki gibi düz vs kusursuz degil direkt parke ve asfalt. Sizce ben buralarda kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacına göre çeşitli paten türleri var. Eğer düz zeminler dışında çok kullanacaksanız urban paten modellerine bakabilirsiniz.

Merhaba açıkçası o patenin kalitesine görede değişiyor. Mesela benim ki orta düzey bir paten ve ben düz zemine göre asfaltta daha rahat sürüyorum. Bir tanidiğında varsa denemeni öneririm.

Busso Classic siyah gri modelinden almayı düşünüyorum
Daha çok parke yollarda kullanacağım
Kullanım amacına göre çeşitli paten türleri var. Eğer düz zeminler dışında çok kullanacaksanız urban paten modellerine bakabilirsiniz.
Merhaba açıkçası o patenin kalitesine görede değişiyor. Mesela benim ki orta düzey bir paten ve ben düz zemine göre asfaltta daha rahat sürüyorum. Bir tanidiğında varsa denemeni öneririm.

Bahsettiğiniz paten fitness olarak adlandırılan türden yani üretim amacı düz zeminlerde gidebilmek.
Daha önce urban paten kullanmadığım için marka model önerisi yapamayacağım ama arkadaşımızın bahsettiği gibi kaliteli bir ürünse çok sorun yaşamayabilirsiniz.
Unutmamanız gereken şey bahsettiğiniz paten parkede kullanmak için uygun değil.
Uzun kullanımda frame ve rulmanları zarar görebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı