Path of Exile

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Path of Exile, Hack and slash türünün öncüsü bir oyun olan Diablo serisine benzer bir oyun. Grinding Gear Games'in geliştirdiği ve dağıttığı Path of Exile, Diablo 3 gibi istatistikleri çevrimiçi sunuculara dayalı bir oyun.

Rakibinin eksiklerini iyi analiz eden Grinding Gear Games, bu konuda oldukça iddialı. 23 Ocak 2013'te kapalı Beta sürecinden çıkıp, açık Beta sürecine geçiş yapmıştı. Bağlantıdan üye olup, oyunu deneyebilirsiniz:

https://www.pathofexile.com/account/create

3HH6sC5.jpg

y2TUuDH.jpg

8Nyqgqk.jpg

Bir de tanıtım videosu bulunmakta, oyun hakkında tam anlamıyla fikir sahibi olabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaman harcayacak olsam, Diablo 3'ü oynardım. Ama zaten bitirdim ve hazmettim Diablo 3'ü, bu oyunu ben de denemek istiyorum. Cidden uğraşmışlar ve Diablo 3'ün eksiklerini giderdiklerinden bahsediyor oynayanlar. Denemek gerek. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı