Patriot VPN100 512 GB alınır mı?

Bütçe
700

Ozzyus

Centipat
SSD veya HDD modeli
Patriot VPN100 512GB
Anakart
Asrock B450M-HDV R4.0
İyi akşamlar,

Yeni bir ssd almayı planlıyorum ve forumda okuduğum kadarıyla f/p açısından PNY CS3030 ve Kingston A2000 tavsiye edilmiş.
Fakat amazon'da gezerken Patriot VPN100 modelinin soğutuculu olmasına rağmen uygun fiyatlı olduğunu gördüm.
Patriot hakkında fazla bir yorum bulamadığımdan dolayı size sormak istedim.
Siz olsanız Patriot'u tercih eder miydiniz?

Patriot VPN100 512GB

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar,

Yeni bir SSD almayı planlıyorum ve forumda okuduğum kadarıyla F/P açısından PNY CS3030 ve Kingston A2000 tavsiye edilmiş.
Fakat Amazon'da gezerken Patriot VPN100 modelinin soğutuculu olmasına rağmen uygun fiyatlı olduğunu gördüm.

Patriot VPN100 512GB

Kronik sorunsuz bir SSD gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Alınabilir ama daha ucuza CS3030 da var, düşünülebilir. Zaten çok ısınmıyor diye biliyorum.

İyi akşamlar,

Yeni bir SSD almayı planlıyorum ve forumda okuduğum kadarıyla F/P açısından PNY CS3030 ve Kingston A2000 tavsiye edilmiş.
Fakat Amazon'da gezerken Patriot VPN100 modelinin soğutuculu olmasına rağmen uygun fiyatlı olduğunu gördüm.

Patriot VPN100 512GB

Evet alınır. Kingston A2000 tavsiye ederim. Şu sıra CS3030 alınmasını tavsiye etmem, daha inceleme sürecindeyim. Bu fiyata VPN100 iyiymiş kaçırmayın derim.

Soğutucu bloğun, yaşadığım yerde işe yarayacağını düşünerekten VPN100 siparişi verdim. Bugün ürün 760 liradan 722 liraya düşmüş. Yorumlarınız için teşekkürler.

Düzenleme: Ürünü satın aldıktan sonra fiyatı 1.221 lira oldu.

Son düzenleme:
Soğutucu bloğun, yaşadığım yerde işe yarayacağını düşünerekten VPN100 siparişi verdim. Bugün ürün 760 liradan 722 liraya düşmüş. Yorumlarınız için teşekkürler.

Düzenleme: Ürünü satın aldıktan sonra fiyatı 1.221 lira oldu.
Ürünü kullanıyor musunuz ve memnun musunuz?

Geri
Yukarı