Paul Walker Hayatını kaybetti

Hızlı ve öfkeli filmlerinde Brian O'Connor rolünü canlandıran, izleyen kişilerin gönüllerinde taht kurmuş Paul Walker, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. Bir arkadaşıyla bağış gecesine giderken, aracı süren arkadaşının aracın kontrolünü kaybetmesi sonucunda trafik kazası geçiren bu ikilinin hayatlarını kaybettiği bildiriliyor.

Ride or Die repliği ile Vin Diesella beraber kullanan, benimde Hollywood dünyasında en beğendiğim oyunculardandır Paul Walker. Ne yazık ki hayatını kaybetmiş. Şu kelimelerle ona veda ediyoruz.

''Brian, Ride or die remember? Ride in Peace...''

Kazanın görüntüsü :

Kazanın video görüntüleri :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
6. Filmin başında çalan bu şarkı ve eskiyi göstermesi beni çok etkilemişti. Dayanamayıp şimdi tekrar açtım ve gözüm doldu desem yeridir. Çok özel bir oyuncuydu bu serinin sevenleri için. Şu görüntülerde bile ilk filmler dün gibi geliyor insana...

Ağlamaktan gözlerim şişti. Senin gibisi birdaha gelmez, huzur içinde yat Paul Walker.

Adam gibi adamdı yav. Fast and Furious izleyenler bilir, çok iyi kariyeri vardı.

Çok üzüldüm sabah bu haberi duyunca. En sevdiğim oyuncuların başında yer alıyordu. Onunla araba yarışlarını sevmiştim. Skyline ile özdeşleşmiş adam. Huzur içinde yat Paul Walker (Brian).

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun çok sevdiğim bir aktördü F&F serisi o olmadan olmaz bence.

Oyunculugu ile takdir edilecek bir kisilige sahipti. Üzücü bir olay. Tüm sevenlerine, Allah`tan sabir dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…