Pay by me nasıl aktifleştilir ve İninal kart hakkında bir soru

sneaks

Kilopat
Merhabalar geçen gün arkadaşla pay by me kart aldık. Fakat arkadaş kartını bankamatiğe taktığında (aldığı gibi) bankamatik kartı imha etti bunun sebebi kartın aktifleştirilmemiş olması olabilirmiş. Kartı nerden aktifleştirebilirz ? Diğer bir sorum ise ininal kart ile League of Legends da rp alımı yapılabiliyormu (Pay by me ile yapılmıyormuş bildiğim kadarıyla) şimdiden teşekkürler...

Pybyme kullanmadigim icin bilmiyorum. Ben ininal kullaniyorum ve bir önceki yorumumu ininal hakkında yaptım.

Nasıl etkinleştirilir, onu bilmiyorum ama kart bana geldi. Kartın ön yüzünde pid numarası var. Paybyme bu adrese giderek https://card.payby.me/ yukarıda sağda bağlan deyip pid numaranı yazıp senin telefona gelen mesaj içindeki 4 haneli kodu girdiginde kartın ile bilgileri görebiliyorsun. Ben bana gelen kartıma baktıgımda zaten aktif görünüyordu. Sende pid numaran ile kontrol et.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı