Paybyme Başvuru Sorunu

Mustafa Çerçi

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Volunteer
Dün paybyme kart sipariş ettim. Bugünde siteden kart kargodamı öğrenmek için kartım nerede sekmesine bastım. Ancak orada ''GSM Bulunamadı'' hatası aldım. Bunun üzerine iletişim kısmından mesaj atayım dedim ama oradada mesajı yollamak istediğimde ''Sistem Hatası'' uyarısı ile karşılaşıyorum. Başvuruda telefon numaramı yanlış mı yazdım acaba ?. diyerek tekrar başvuru yaptım. Telefonuma tekrar kod geldi başvurunuz alınmıştır dedi. Bir daha kartım neredeye bastım. Yine ''GSM Bulunamadı'' hatası aldım :( Ne yapmalıyım ?

Bana 2 ayı aşkın sürede geldi. Kart sorgulatma problemli. Facebook sayfasına yaz, iletişimden mesaj yolla biraz uğraşman gerekecek. Bir de belli başvuru sayısına ulaştıktan sonra gönderiyolar diye düşünüyorum. Arkadaşıma 2 hafta içinde gelmişti. Biraz şansın varsa erkenden ulaşırsın.

Ben sipariş verdikten tam bir hafta sonra elime geçti. Abime verdiğim sipariş 2-3 haftayı buldu ve abimdede GSM bulunamadı yazıyordu bekle biraz.

Peki kargo günün hangi saatleri arasında geliyor çünkü ben 8.00-17.00 arası evde olmıyorum. Kargo ben evde değilken gelirse nasıl alabilirim e-mail yada mesajla bildirim yapılıyor mu ?

Kargo'nun geleceği saat belli değil mesela bana 14.00 civarı geldi. Gelir evde olmaz isen evde biri var ise o alır ya da senin adına olduğundan vermezlerse kağıt bırakırlar zaten o kağıtta hangi şubeden geldiği yazar sende gider oradan alırsın.

Evde biri varsa teslim ediyorlar. Hiç kimse yoksa telefona karkodan mesaj geliyor, ama paybyme mi yoksa başka bir şey mi belirtmiyor. Gidip aldığında anlıyorsun. Kargoya sor nerden geldiğini İstanbul/Şişli derse paybymedir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı