Paybyme Kart Elime Geçmedi

PayByMe isimli sistem en üst seviye 'dandik' bir sistemdir. 2 Ay beklememe rağmen kartım gelmedi ve artık telefon numaram da kayıtlı gözükmüyor, kim takar ki onları? Gidin garanti bankasından bir hesap açtırın ve sanal kart için başvurun.

Yada İninal Kart alabilirsiniz. Paybyme'den daha çok yerde geçerli

Kartım 1 hafta içinde geldi. Abim içinde başvurmuştum 3 gün sonra baktığımda aynen böyleydi 2 haftada geldi yada 3 hafta bazen aksaklıklar oluyor.

Adamların elindeki stoklar bitmiş demek ki. Benim arkadaşım da aldı gelmedi. Yani sadece sende böyle bir şey yok. Çoğu kişide var. Neyse ki ben erken davranıp aldım.

Evet, umurlarında olmadığımızı söyleyebilirim.
Ben de PayByme kartım nerede dediğim zaman boş ekran çıkıyordu. Bu sorunu iletişime geçerek sormuştum. Bana kartımın dağıtımda olduğunu söylemişlerdi. 2 gün sonrada gelmişti.

Ben de PayByme kartım nerede dediğim zaman boş ekran çıkıyordu. Bu sorunu iletişime geçerek sormuştum. Bana kartımın dağıtımda olduğunu söylemişlerdi. 2 gün sonrada gelmişti.
Boş ekran? ben kargo takip edebiliyordum, sonra birden gizemli bir şekilde kayboldu.

Benim kart gelmeyeli 4 gün oluyor. Keşke Gamex'te standlarına gidip alsaydım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…