Paycell gamer günleri

Alınmıyor hiç kimse boşuna denemesin tam 9 olduğu gibi hediye dünyama bastım çek bitti diyor.

Tavsiyemdir silin gitsin. Paycell bana sms atıp duruyordu yalan dolan yok puanlarım varmış harcanmamış yok hediye bişi bişi. Hiçbiri de yoktu. Sadece uygulamaya çekmek için yapıyorlar. Zamanınızı boşa harcamayın bu da aynı şey.

Arkadaşlar bu kampanyayı takip eden var mı? Aralık’tan beri yaklaşık 1 aydır takip ediyorum hep ‘Yeni ürünler içi Paycell’i takipte kal’ ibaresi bulunuyor.

Arkadaşlar bu kampanyayı takip eden var mı? Aralık’tan beri yaklaşık 1 aydır takip ediyorum hep ‘Yeni ürünler içi Paycell’i takipte kal’ ibaresi bulunuyor.
Yalan dolan hep hocam. Boşverin.

Yalan dolan hep hocam. Boşverin.

Bu kampanya da herhangi bir yalan dolan yok. Birden çok ürün aldım fakat Aralık başından beridir ürün eklemiyorlar, herhangi bir bilgisi olan var mı diye merak ettim.

Bu kampanya da herhangi bir yalan dolan yok. Birden çok ürün aldım fakat Aralık başından beridir ürün eklemiyorlar, herhangi bir bilgisi olan var mı diye merak ettim.
Hocam her seferinde hemen ürünler bitiyor. Kime veriyorlar anlamadım açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…