Paycell kart doğrulama

samikaya454

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben Paycell kart aldim. Kimlik dogrulama için para gondermek lazimmis Paycell hesabımın kayitli oldugu numara dedemin uzerine. Dedemin banka hesabindan mi gondermem gerekiyor yoksa baska birinin banka hesabindan da olur mu?

Kimlik Doğrulamak İçin para göndermek istemiyor ki benim bildiğim kadarıyla benimde paycel kartım var sadece eposta gibi şeyleri doğruladım limiti arttırmak için banka hesabından para atman lazım

Kimlik Doğrulamak İçin para göndermek istemiyor ki benim bildiğim kadarıyla benimde paycel kartım var sadece eposta gibi şeyleri doğruladım limiti arttırmak için banka hesabından para atm

Kimlik Doğrulamak İçin para göndermek istemiyor ki benim bildiğim kadarıyla benimde paycel kartım var sadece eposta gibi şeyleri doğruladım limiti arttırmak için banka hesabından para atman lazım
Ama birine para atacakken ilk önce hesap dogrulaman lazim diyor kimligimi dogrulaya tiklayinca banka hesaplarini goateriyor 1 tl atman yeterli yaziyor

Merhaba ben Paycell kart aldim. Kimlik dogrulama için para gondermek lazimmis Paycell hesabımın kayitli oldugu numara dedemin uzerine. Dedemin banka hesabindan mi gondermem gerekiyor yoksa baska birinin banka hesabindan da olur mu?
Kimlik doğrulama için 1 TL atman gerekiyor. Açıklama kısmına bir şey yazmanı istiyor. Onu yazdığında mesai saatleri içerisinde hesabın onaylanıyor.

Geri
Yukarı