Payday 2 Başarım Hilesi VAC Ban Sebebi mi?

WhiteWolf

Hectopat
Arkadaşlar Payday 2'de 500'den fazla başarım var ve bunları kazanmak çok zor. 25 saat oynama sürem var ve sadece 12 başarım kazandım:kararsız:. Bir arkadaşımın 13 saat oynama süresi var ve yaklaşık 400 başarım kazanmış. Hepsi de aynı gün ve aynı saatte. Bir program ya da hile kullandığı kesin. Ben de kullanmak istiyorum. Ama VAC yasaklaması alır mıyım diye korkuyorum. Ve hangi programla yapacağımı bilmiyorum. Kart düşürmek için Idle Master diye bi program vardı. Oyunları seçiyorduk ve bizi oyundaymış gibi gösteriyordu ve koleksiyon kartları düşürüyordu. Acaba başarım kasmak için de kullanılır mı? Veya başarım kasmak için herhangi bir program var mı? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayet edilirsen, muhtemel.

Başarım çokta önemli mi sen oyunu oynayamadıktan sonra ? 25 saat ile bu oyunu anlayamazsın dediğin gibi zor gelir. Sıkılmadan oynamaya devam et , haritalar öğren ,sessiz soygunlar yap , bilmedigin harita kalmasın. Ondan sonra başarımlar senin için çocuk oyuncağı gelecek. 25 saat ile hiçbir şey olmaz.

Zaten oyunu bitirmen için başarımları bitirmen gerekiyor. Hepsini hile ile tamamlarsan yapacak bir şey kalmıyor zaten :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı