Çözüldü Payday 2 ekran titremesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Humbatov

Hectopat
Yer
Bakü
Daha fazla  
Payday 2 oyunda oyuna girince default ayarlarda ekran titremesi oluyor, sanki bulanıklaşıyor. HD çözüm alamıyorum Ultra 1920X1080P ayarda. Diğer oyunlarda olmuyor, CS:GO Minecraft GTA V'te. Bu sorun neden olabilir? Ekran kartı: RX570.

Çözüm
C:\Users\Kullanıcı adı ne ise\AppData\Local Payday 2 klasörü içindeki render settings not defteri ile düzenle. Orada ki Refresh hızını ekranın Hz ne ise onu yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm bu. Uygula.
Payday 2 oyunda oyuna girince default ayarlarda ekran titremesi oluyor, sanki bulanıklaşıyor. HD çözüm alamıyorum Ultra 1920X1080P ayarda. Diğer oyunlarda olmuyor, CS:GO Minecraft GTA V'te. Bu sorun neden olabilir? Ekran kartı: RX570.

Büyük ihtimalle oyun ile alakalı RX570 1920X1080 144Hz'de bende de oluyordu çözüm için daha düşük çözünürlükte oynamıştım 144Hz'de oynuyorsan düşürüp dene bir de.

C:\Users\Kullanıcı adı ne ise\AppData\Local Payday 2 klasörü içindeki render settings not defteri ile düzenle. Orada ki Refresh hızını ekranın Hz ne ise onu yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm bu. Uygula.

Çözüm

Çözüm bu. Uygula.
Çok teşekkürler işe yaradı adamsınn

Yeni konular

Geri
Yukarı