Payday 2 P2W midir?

• Konuyu başlatan bane
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

bane

Hectopat
Daha fazla  
Açıklama: Eğer sen koyu bir Payday 2 fanıysan önce dinle, sonra söversen söv. Burada fikirlerimi paylaşiyorum, bunlar benim fikirlerim.
Neyse konuya geçersek öncelikle şu attığım videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi izlediğinize göre şunu demeyin bana yahu kardeşim. DLC'ler en fazla 6 TL, sen nasıl bir cimrisin yahu demeyin. Şu ana kadar sadece TF2'ye Premium olmak için 6.25 mi ne vermiştim ve o da Valve'in yaptığı garip bir hareket, neyse Valve'yi karıştırmayak. Şimdi Payday 2 oynayanlar bilir, her şey paralı. En iyi perk deckler, en iyi silahlar en iyi para ve XP veren soygunlar paralı. Ya şimdi düşünüyorum, neden çoğu karakter, silah, map vb şeyler neden paralı? Bir ara hatırlarsanız Overkill Payday 2'yi ücretsiz vermişti, oradan bayağı para kaybettiler ve Payday 2 genelde indirimlerde 1.50, 2.50, 3.00 lira gibi paralara satılıyor. Onlar da bu para 0.69 cent, 1 dolar tarzı bir para ediyor ve zaten Amerika'da 1 dolara su alırsın. Personelin geçimini sağlayamasın o yüzden bütün en iyi paketleri ne bileyim perk deckleri soygunlari parali satıyorlar ama keşke ücretsiz vermeselermiş. Yani gene Overkill'in suçu. Kardeşim sen bir Ubisoft ya da Rockstar değilsin! Neyse düşüncelerinizi merak ediyorum. (Link çalışmaz diye YouTube psa One down yazın çıkar en üstekine tıklayın.)

Aslında tam da P2W sayılmaz çünkü para vermesen de iyi kasarsın. Ama para verince daha güçlü oluyorsun orası doğru.
Daha güçlü mü?
Ekran Alıntısı.PNG

Oyunda vs atmıyorsun bir şey etmiyorsun. Tamam Online var ama PvP değil PvE. Evet biraz pay2W sayılabilir ama kazanacak bir şey olmadığı zaman sadece pay2 kısmında kalıyor. Sen 10 saatte kasıyorsan o 2 saatte falan kasıyor. Bir tık adaletsiz olsa bile.

Silaha göre yorum yapmayın. O iki silahın aynı kategoride olması imkansız.

Oyunda vs atmıyorsun bir şey etmiyorsun. Tamam Online var ama PvP değil PvE. Evet biraz pay2W sayılabilir ama kazanacak bir şey olmadığı zaman sadece pay2 kısmında kalıyor. Sen 10 saatte kasıyorsan o 2 saatte falan kasıyor. Bir tık adaletsiz olsa bile.

Silaha göre yorum yapmayın. O iki silahın aynı kategoride olması imkansız.

Sana şöyle anlatayim kanka şimdi dodge Build yapmak için birkaç silah paketi alman lazim tabii ki onlar olmadanda yaparsin ama o dodge anca 30-35 arasi olur ve Rogue'ya da crook kulanirsin ama burglar kulanirsan 65-55 arasi dodge görürsün ve burglar parali ve şunu da eklemeyi unutum şimdi p3dunlockermı ne öyle bir program var siz bunu kualnirsaniz size bütün dlcer skinler açılır e ne güzel işte indirek bunu kulanak olmuyor her girdiğiniz oyundan kickleniyorsunuz ve insanlar size ezik muamlesi yapiyor.

Geri
Yukarı