Paymentwall ödeme oldu mu?

Sawi

Hectopat
Merhaba ben OptiFine cape aldım 182 TL verdim bir sürü doğrulama yaptım kimliğin önü. banka kartımın ön ve arkası fotoğrafını. istediler attım şu an onaylandı yazıyor. Minecraft almak bile bu kadar zor değildi gelen mailde şöyle yazıyordu.

"Sevgili y****,

Gönderdiğiniz belgeler doğrulandı. Hesabınızdaki kısıtlamayı kaldırdığımız için artık ****'da biten kartı kullanarak ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

Ancak beklentilerinizi belirlemek için, gelecekte doğrulanmamış başka bir ödeme sistemi kullanmaya çalıştığınızda aynı doğrulama işlemiyle karşılaşabilirsiniz.

W*******37 numaralı siparişiniz iptal edildi ve hesabınızda beklemede olduğunu gösteren işlem, bankanızdan para almayacağımız için işlem geçmişinizden tamamen kaybolmalıdır. Bununla birlikte, fonların kullanılabilirliği, bankanızın işlem süresine bağlıdır. Paranızın durumu hakkında daha fazla bilgi için bankanızla iletişime geçebilirsiniz

En iyi.
Doğrulama ekibi."

Böyle yazıyordu şimdi bu doğrulanmış mı doğrulanmamış mı? kartıma herhangi bir iade yapılmadı.

Son düzenleme:
Hocam iade yapılmadıysa bankayla görüşün eğer onlar iade gelmedi derler ise siber suçlara başvurmanızı öneririm.

Geri
Yukarı