PayPal hesabına nasıl bakiye eklenir?

Cage00

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Z690-A
İşlemci: Intel Core I9-12900K
Ekran Kartı: Msı Geforce Rtx 3070
Ram: G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB CL36
Ssd: Samsung 980 PRO 1TB 7000/5000
Monitör: ViewSonic 32 VX3211-2K-MHD IPS
Meslek
Serbest
Profil Kapağı
1522237053
PayPal hesabı açmıştım şimdi ihtiyaç hasıl oldu da "bakiye" ekleme kısmını anlayamadım.
Banka kartım da içerisinde ekli ama oradan nasıl PayPal'a bakiye ekleyip ürün satın alabilirim (elektronik ürün) bir türlü çözemedim.
Birkaç seçenek denediğimde "IBAN" istediği bir kısım geliyor ama orada da "benim ülkem" Türkiye yok, dolayısıyla nasıl kullanılıyor bu anlamadım :)

"request" (talep et) sekmesini kullanmaya çalıştığımda da "kendi hesabından gönderemezsin" gibi bir hata aldım. Yani bakiye başka hesaptan eklenmesi gerekiyormuş. Dolayısıyla o kısım da yanlış kısım diye düşünüyorum. Yani o kısımda e-posta adresini yazdığımız kişiden "para istemiş" oluyoruz.

YouTube'da videolardan deşifre ettiğim kadarıyla da böyle bir uyarı verildi;

"pay without a PayPal account" (PayPal hesabı olmadan öde) seçeneğini seçin.
- Kredi kartı bilgilerinizi girin.
- Ödemeyi tamamlayın.

Ben bu aşamayı da geçiyordum ki bu şekilde bir uyarı geldi;
Türkiye'deki müşterilerimiz için önemli bilgilendirme,
PayPal olarak haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik.

Başka bir konuda bilgi almak istediğiniz takdirde, size yardımcı olabilmemiz için l... [email protected] adresleri üzerinden PayPal müşteri hizmetleri'ne ulaşın.

Türkiye'de kullanılamadığını biliyorum ama "bakiye" yükleyen nasıl yapabiliyor?

Ben "para" almakla değil alışveriş yapmakla ilgileniyorum.
Dolayısıyla "bunu'' çok rahatlıkla yapabiliyorlar.
Türkiye'de ben neden bu konuda sınıfta kaldım?
Neyi kaçırdım bilgisi olan varsa çözersem bu olayı çok mutlu olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk bakiye yükleme değil,Avrupa iban üzerinden oluyor diye biliyorum.
Uption
Zen
Wise gibi firmalar size iban veriyor sizde bu iban üzerinden PayPal transfer ve para çekim yapabiliyorsunuz.

PayPal hesabı açmıştım şimdi ihtiyaç hasıl oldu da "bakiye" ekleme kısmını anlayamadım.
Banka kartım da içerisinde ekli ama oradan nasıl PayPal'a bakiye ekleyip ürün satın alabilirim (elektronik ürün) bir türlü çözemedim.
Birkaç seçenek denediğimde "IBAN" istediği bir kısım geliyor ama orada da "benim ülkem" Türkiye yok, dolayısıyla nasıl kullanılıyor bu anlamadım :)

"request" (talep et) sekmesini kullanmaya çalıştığımda da "kendi hesabından gönderemezsin" gibi bir hata aldım. Yani bakiye başka hesaptan eklenmesi gerekiyormuş. Dolayısıyla o kısım da yanlış kısım diye düşünüyorum. Yani o kısımda e-posta adresini yazdığımız kişiden "para istemiş" oluyoruz.

YouTube'da videolardan deşifre ettiğim kadarıyla da böyle bir uyarı verildi;

"pay without a PayPal account" (PayPal hesabı olmadan öde) seçeneğini seçin.
- Kredi kartı bilgilerinizi girin.
- Ödemeyi tamamlayın.

ben bu aşamayı da geçiyordum ki bu şekilde bir uyarı geldi;
PayPal olarak haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik.

Başka bir konuda bilgi almak istediğiniz takdirde, size yardımcı olabilmemiz için l... [email protected] adresleri üzerinden PayPal müşteri hizmetleri'ne ulaşın.

Türkiye'de kullanılamadığını biliyorum ama "bakiye" yükleyen nasıl yapabiliyor?

Ben "para" almakla değil alışveriş yapmakla ilgileniyorum.
Dolayısıyla "bunu'' çok rahatlıkla yapabiliyorlar.
Türkiye'de ben neden bu konuda sınıfta kaldım?
Neyi kaçırdım bilgisi olan varsa çözersem bu olayı çok mutlu olacağım.

Aldığın uyarı kısaca "PayPal hesabına bakiye yükleyemezsin" gibi bir şey. Muhtemelen kredi kartının Türkiye'ye ait olması "
PayPal olarak haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik." uyarısının asıl sebebidir. Fakat üstteki mesajda ki gibi yöntemlerde bulunmakta.

Aldığın uyarı kısaca "PayPal hesabına bakiye yükleyemezsin" gibi bir şey. Muhtemelen kredi kartının Türkiye'ye ait olması "
PayPal olarak haziran 2016 tarihinden itibaren Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmiştik." uyarısının asıl sebebidir.
Bende Gürcistan bankası hesap,iban kartı var.
O zaman benim işim daha kolay
20230706_075055.jpg

Direk bakiye yükleme değil,Avrupa iban üzerinden oluyor diye biliyorum.
Uption
Zen
Wise gibi firmalar size iban veriyor sizde bu iban üzerinden PayPal transfer ve para çekim yapabiliyorsunuz.

Wise kullandıklarını da duydum. Wise bu anlamda komisyon da alıyor tabii ki değil mi?

Yani hem wise alacak hem paypal alacak gibi bir durum var mıdır?
Yoksa her bir işlemde mantık olarak alınabileceği belli de ''wise'' çok maliyetli mi bir ara üyelik açtığımda ''komisyonların'' zamlandığı gibi bir e-posta okudum da onun için sormak isterim.

Altı üstü 10-20 dolarlık ürünler alıyorum hani her biri için garip komisyonlar ödeyeceksek direkt kendi kartımla ödeme seçeneğini değerlendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı