Paypal Hesabını İninala Bağlama

alpertunga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelike ben 2000'li bir gencim ve yaşım 16. Paypal için 18 yaş uygun oluyor diye duymuştum mesela ben bir paypal hesabı açsam tc vermek istemiyorum bu hesabı ininal kart hesabıma bağlayıp alışveriş yapabilir miyim? İnninal kart kredi kartı niyetine mi sayılıyor yani uygun olur mu? Birde son bir şey soracağım mesela biri bana para göndermek istese paypal hesabı üzerinden ininal kartıma yollayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
18 Yaş üstü değilsen PayPal kullanamazsın maalesef, ancak babanın TC'si ile vs. giriş yapabilirsin.
Paypal kartı, 15 yaş sınırının üstündeki herkes alıp kullanabilir. Ama Paypal hesabı açmak için 18 yaşının üstünde olmak gerekiyor. Babasının TC' sini kullanırsa, yakalanır ve babası da mahkemelik olur!
PayPal Nakit

NOT: Paypal uygulaması Türkiye'de son buluyor. Ayrıntılar için aşağıda linke bakabilirsiniz...
PayPal Nakit

Öncelikle konuyu okuduysan bahsi geçen kart "PayPal Nakit Kart" değil, "İninal Kart". Zaten de kartı kullanamazsın gibi bir şey söylemedim, PayPal'ı kullanamazsın dedim. 18+ zorunluluğu var.
Yasadışı herhangi bir şey yapmıyorsun, mahkemelik felan da olmazsın, dediğin gibi olsa, geçen seneden beri 5 arkadaşımın babası müebbet yemişti. :)
Yine de bu durumdu en mantıklı şey, 18 yaşına girmeyi beklemek olur. Bende PayPal kart vardı kaldırılınca İninal vs. almadım şimdi, ay kaldı 18'ime bende banka kartı alıp onu PayPal ile ilişkilendirip kullanacağım.

NOT: PayPal uygulaması Türkiye'de son bulmuyor. "PayPal Nakit Kart" uygulaması Türkiye'de son buluyor.

Öncelikle konuyu okuduysan bahsi geçen kart "PayPal Nakit Kart" değil, "İninal Kart". Zaten de kartı kullanamazsın gibi bir şey söylemedim, PayPal'ı kullanamazsın dedim. 18+ zorunluluğu var.
Yasadışı herhangi bir şey yapmıyorsun, mahkemelik felan da olmazsın, dediğin gibi olsa, geçen seneden beri 5 arkadaşımın babası müebbet yemişti. :)
Yine de bu durumdu en mantıklı şey, 18 yaşına girmeyi beklemek olur. Bende PayPal kart vardı kaldırılınca İninal vs. almadım şimdi, ay kaldı 18'ime bende banka kartı alıp onu PayPal ile ilişkilendirip kullanacağım.

NOT: PayPal uygulaması Türkiye'de son bulmuyor. "PayPal Nakit Kart" uygulaması Türkiye'de son buluyor.
Başkasının TC' sini kullanmak yasa dışı! Ayrıca Paypal nakit kart uygulamasının bitmesi ile uygulamanın devam edeceği şuan muamma...

Başkası diyorsun hala ya, senin baban başkası mı oluyor ? Babandan izin alırsın olur biter, yok hapise girecekmiş, yok şeymiş. Muamma felan da değil, PayPal kalkmıyor, sadece Nakit kart kalkıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı