PayPal Nakit Kart aktif edilmiyor

Girdiğin bilgilerin T.C Kimliğin ile tam olarak uyuşuyor mu? Kontrol et. Daha sonra kart numaranı, CVV numaranı doğru yazdın mı? Kontrol et. Ayrıca yaşın 15' den küçükse bu kartı aktifleştiremezsin. Ya 15 yaşından büyük birinin T.C Kimlik bilgisi ile aktif hale getireceksin. Ya da 15 yaşına gelene kadar kullanamıyacaksın.

Aynı sorun bende de var. Paypal kartımı daha bugün satın aldım sizin önerdiğiniz tavsiyelerinizi de denedim ama hiçbiri olmuyor. Lütfen çözüm bulur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Paypal kartımı daha bugün satın aldım sizin önerdiğiniz tavsiyelerinizi de denedim ama hiçbiri olmuyor. Lütfen çözüm bulur musunuz?
Paypal kart alma sebebin nedir? Yaşadığın sorun ne? Görsel olarak yapamadığınız yeri gösterin.

Paypal kart alma sebebin nedir? Yaşadığın sorun ne? Görsel olarak yapamadığınız yeri gösterin.

Hocam yurtdışından alışveriş yapacağım diye alacaktım. E postayı yazınca bu resimdeki ''pop up '' yazısı cıkıyor. Başka bilgisayarlarda da denedim aynı sorun. Telefondan da denedim yine aynı sorun. Acaba paypal bozuk kartları mı satıyor yahu? Maalesef tekrar kart alacağız sanırım.

dss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı