PayPal Nakit Kartı

Sordum her ay 1 tl gibi küçük bir miktar kesiyormuş. Para olduğu zaman ama bide vergi katlanması diye birşey yokmuş

Bide para yüklerken %1'ni kesiyormuş yatırdığnız paranın.

Para yüklerken ℅1 kesmiyor, yanlış bilgi vermeyelim. TEB atmlerinden yüklersen 1 TL, farklı yükleme noktalarından yüklersen 2 TL kesiyor.

Arkadaşlar PayPal nakit kart başvurusu yapacağım. İnternet üzerinden yapacağım. Bu konuyu açmamın sebebi aklıma bir kaç soru takıldı onlara cevap arıyorum.
1. PayPal nakit kartı aylık kullanım bedeli varmış 1 tl doğrumu acaba?
2. PayPal kartta 1 tl bedel kartta para yokken de alınıyor mu?
3. PayPal kartta aylık vergi, faiz ve benzeri şeyler yok dimi bir yerde okumuştum faiz falan katlanır yazmışlar 12 yaşındaki bir çocuğa sanırım korkutma amaçlı yazılmıştır çünkü PayPal yardım merkezini inceledim öyle bir şey bulamadım.
Arkadaşlar PayPal kart kullanıcılarının bilgileri çok önemli bu konuda.

1. Eğer kartınızı aktif olarak kullanıyorsanız "Aylık olarak 1 TL" kesilir. Fakat 1 ay gibi bir süre kullanmamışsanız para kesilmez.
2. Kartta para yokken alınmaz. Banka hesabı sistemi işlemediği için - (eksi) bakiyelere girilmez.
3. Aylık faiz gibi bir şey yok. Sadece kartınızı aktif olarak kullanıyorsanız aylık 1 TL kesilir.

Ayrıca TEB ATM'lerinden para yüklerseniz komisyon alınmayacaktır. TEB ATM'lerinden para çekerseniz 1 TL gibi bir komisyon ödersiniz. Migros'tan yükletirseniz 2 TL gibi bir komisyon ödersiniz. Bunların dışında PTT'den de para yükleyebilirsiniz fakat; hiç PTT'den yükletmediğim için herhangi bir bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı