Paypal ya da İninal Kart Nasıl Alınır, Nasıl Nakit Para Yüklenir?

Nitratium_TR

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Ben steamden ilk defa oyun alacağım. Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki markanın kartlarından birini alıcağım. Ancak nasıl alacağımı bilmiyorum. Ayrıca nasıl nakit para yükleyicem? Yaş sınırı var mı? Şimdiden teşekkürler...

İninal için konuşuyorum. Kartı alacağın yere gidip almak istediğini söylüyorsun. Daha sonra ad, soyad ve telefon numarası alınıyor senden. Kartı 5 TL ücret karşılığında alıyorsun. İlk aldığında belirli bir miktar para yüklemek zorundasın 5-10 TL atabilirsin denemelik. Daha sonra eve geldiğinde internetten http://www.ininal.com/ sitesine üye olup giriş yapıyorsun. Kartını aktifleştir bölümünden kartı üzerindeki bilgileri giriyorsun. Bu kısımlar zaten kartın içinde bulunduğu bir kitapçık da açıkça anlatılıyor. Daha sonraları para yüklemek için zaten Migros, PTTMatik gibi yerlerden para yükleyebilirsin. Tüm işlemler bu kadar. Karışık gözüküyor olabilir ama inan çok ama çok basit bir işlem. Almadan önce benimde aklımda çok soru vardı. Aklına takılan birşey olursa konuda etiketleyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı