Çözüldü Pazar komisyon oranı ne kadar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
%14 civarı gözüküyor. CS: GO ve başka bir oyunun itemi için denedim. Benim mi yanlış anladığım bir şey var? Yukarıda %5 denmiş.
indir (9).png
indir (8).png
%5 komsiyon %14 değil aslında bir yanlışlık olmuştur.
Aynen aşağıda %5 olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir anlamadım. CS: GO için de ekstra %10 aldığı için yukarıda attığım M4A1- S skini için %14 civarı kayba tamam diyelim. GoW kartı için niye benzer oranda komisyon alıyor anlamadım.
Inkedindir (10).jpg

Aynen aşağıda %5 olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir anlamadım. CS:GO için de ekstra %10 aldığı için yukarıda attığım M4A1- s skini için %14 civarı kayba tamam diyelim. GoW kartı için niye benzer oranda komisyon alıyor anlamadım.

%5 komisyonu ne için diyor onu anlamadım.

Aynen aşağıda %5 olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir anlamadım. CS:GO için de ekstra %10 aldığı için yukarıda attığım M4A1- s skini için %14 civarı kayba tamam diyelim. GoW kartı için niye benzer oranda komisyon alıyor anlamadım.

Ben az önce teamfortress itemi için denedim Team Fortress için %14 aldı.

%5 komisyonu ne için diyor onu anlamadım.
Steam pazardaki tüm oyunlara ait alım satımdan %5 komisyon alıyor. CS: GO için ekstra %10 komisyon daha alıyor. En azından destek sitesinde ve ikinci mesajdaki görselde böyle. İlk attığım görseldeki komisyon oranı neden öyle ben de bilmiyorum.

@mayroxoi Valve oyunu hariç başka bir oyun için de dener misin? O da aynıysa destekte yazan bilginin artık eski olduğunu kanıtlamış oluruz.

Steam pazardaki tüm oyunlara ait alım satımdan %5 komisyon alıyor. CS:GO için ekstra %10 komisyon daha alıyor. En azından destek sitesinde ve ikinci mesajdaki görselde böyle. İlk attığım görseldeki komisyon oranı neden öyle ben de bilmiyorum.

Öncelikle Steam sadece CS:GO için %14 değil tüm her şey için %14 alıyor şu an ama internette %5 alıyor denmiş bunada zam gelmiş herhalde.

denedim hepsinde %14 alıyor şu an

Yeni konular

Geri
Yukarı