PC 32 Bit olmasına rağmen 64 Bit gözüküyor

gkbilir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU : GTX 1060 6GB
CPU : i5 3470
Anakart : H61H2-M17
RAM : 8 GB
PSU : Revenge 600W 80+ Gold
+Harddisk
RAM
8GB
Ekran kartı
GT 730
İşlemci
Intel I5 3. Nesil
Dostlarım "bu bilgisayar"'a sağ tıklayıp "özellikler" seçeneğine bastığımda bilgisayarımı 64 Bit gösteriyor fakat Driver'ımı güncellemeye çalıştığımda 64 Bit driver sürümü Windows ile uyuşmuyor, son 32 Bit sürümü zaten yüklü. Sebebi nedir, yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Görüntüsü (627).png

Dostlarım "bu bilgisayar"'a sağ tıklayıp "özellikler" seçeneğine bastığımda bilgisayarımı 64 Bit gösteriyor fakat Driver'ımı güncellemeye çalıştığımda 64 Bit driver sürümü Windows ile uyuşmuyor, son 32 Bit sürümü zaten yüklü. Sebebi nedir, yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1615867
Yanlış işletim sistemi için olan ya da 32 bit olan driveri kurmaya çalışmadığınızdan emin misiniz?

Windows + R yap.
Çıkan yere "DxDiag" yaz.
Ekrana evet hayır gelirse evet de.
Orada işletim sistemi yazan yerde 64 Bit mi 32 Bit mi?

Orada da 64 Bit yazıyor. Aynı zamanda bilgisayarıma bugün -eğer 64 Bit değilse diye- format atıp tekrardan 64 Bit Windows 10 Home kurdum ve denedim fakat hala Driver'ı indiremiyorum ve doğru driver olduğundan eminim

GT 730 sürücüsünü güncelleme çalışıyorsunuz anladığım kadarıyla. Aşağıdaki sürücüyü deneyin:

Kaynak: GT 730 için en güncel sürücü nedir?
Oldu fakat bu zaten 32 bit sürümünün son driver'ı . 2018'de çıkmış . Ben 64 bit driverının bu ay çıkan driverını kurmaya çalışıyor hiçbir şekilde olmuyor . Kısacası driver güncellemeye çalışırken bilgisayar 32 bit gibi davranıyor

Oldu fakat bu zaten 32 bit sürümünün son driver'ı. 2018'de çıkmış. Ben 64 bit driverının bu ay çıkan driverını kurmaya çalışıyorum hiçbir şekilde olmuyor. Kısacası driver güncellemeye çalışırken bilgisayar 32 bit gibi davranıyor.
Çünkü iki farklı mimaride GT 730 var, sizinkinin sürücüsü de bu. Bu yüzden güncel sürücü sizde uyumsuzluk yaratıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı